Hakkımızda

Mega Teknik, Türk sanayisini dünya pazarının öngördüğü standartlara yükseltecek danışmanlık ve eğitim hizmetlerini vermek amacıyla, 1992 yılında kuruldu.

Kuruluşundan bugüne, değişik sektörlere danışmanlık ve eğitim hizmetlerini başarı ile sunan Mega Teknik, danışmanlık ve eğitim çalışmalarını her biri sanayinin değişik kollarında bulunmuş, teori ile pratiği birleştirebilen güçlü bir ekiple yürütmektedir.

Bugün görüyoruz ki; hizmet verdiğimiz birçok kuruluş bizi artık bir “Çözüm Ortağı” olarak görmekte ve var olan güvenle yıllarca süren projeler gerçekleştirilmektedir. “Birlikte gideceğimiz daha çok yol var” sloganıyla, partnerlerinin birbiri ardı sıra gelen projelerine yıllarca destek vermektedir. Kalite Yönetim Sistemi’nden Koçluk, İnsan Kaynakları, Kurumsal Kültür ve Performans Analizi’ne kadar danışmanlık ve eğitim hizmetleri vermeye devam etmektedir. Eğitim ve danışmanlık sektöründe bunu gerçekleştirebilmiş bir kurum olabilmenin haklı gururunu yaşıyoruz .

Danışman ve Eğitimci olarak farklı alanlardaki uzmanlıklarımızı, profesyonel birikimimizi, sağlam kariyerimizi aynı potada birleştirdik ve Mega Teknik Kadrosu olarak, verimlilik odaklı bir sinerji yaratmak amacı ile aramıza genç, dinamik ekip arkadaşlarımızı kattık.

Mega Teknik olarak yarattığımız güç birliği ve sinerjiye güvenerek sizin ve firmanızın kurumsallaşma yolundaki ihtiyaçlarınıza hızlı ve etkin bir şekilde cevap verebileceğimizi biliyoruz.